A A A

14 lutego 2018 roku w Łańcucie na Hali MOSIR odbyły się zawody w tenisie stołowym.

Nasi uczniowie w składzie: Paweł Balawejder, Szymon Szpytma i Maciej Inglot zajęli IV miejsce.

Biegi przełajowe to najstarsza konkurencja biegowa. Sezon zawodów w tej ciekawej i wymagającej dobrej kondycji  dyscyplinie powoli dobiega końca. Warto więc podsumować wyniki osiągnięte przez reprezentację naszej szkoły.

W sobotnie przedpołudnie dnia 17 marca w SP w Markowej uczniowie wraz z rodzicami rozegrali rodziny turniej tenisa stołowego. Rozrywki podzielone były na dwie kategorie: szkoła podstawowa i gimnazjum. W zawodach udział wzięło 10 par. Przeważali tatusiowie z synami ale dzielnie walczyła również jedyna mama - p. Aneta Gargaś z synem Mirkiem oraz jedyna dziewczynka Alina Dźwierzyńska z tatą Piotrem.

Kinga Kud i Bartosz Dźwierzyński mistrzami powiatu w szachach indywidualnych.

8 marca 2018 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wyjechali na narty do Puław Górnych. Tym razem nasza ekipa zwiększyła się do 45 uczniów i 5 nauczycieli. Organizatorem imprezy był jak poprzednio Pan Mirosław Bącal, wspierany przez Pana Dyrektora Andrzeja Markuszkę, Pana Waldemara Hawro oraz Panią Annę Baran i Panią Magdalenę Grzybowską. Mieliśmy ostatnią w tym roku okazję pojeździć na nartach, ponieważ śnieg zaczyna już ustępować miejsca wiośnie. Wyjazd był świetną okazją do poprawienia swoich umiejętności narciarskich, integracji i wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili do domu w świetnych humorach i już wypatrują przyszłorocznego śniegu.