Dostępność     RODO     BIP

 
Lp. Nazwisko i imię Dzień Godzina Miejsce
1.  Bar Justyna

Poniedziałek 

 Poniedziałek 

 10:35 - 11.05

 8:55 - 09.25

 Budynek nr 1351

 Budynek nr 1685

2.  Baran Anna  Wtorek  14.20 – 15.20  Budynek nr 1351
3.  Bącal Marta  Czwartek   12.00 – 13.00  Budynek nr 1351
4.  Bącal Mirosław  Czwartek  12.45 – 13.45  Budynek nr 1351
5.  Boczkowska Agnieszka  Środa   09.45 – 10.45  Budynek nr 1685
6.  Borończyk-Międlar Małgorzata  Środa   08.50 – 09.50  Budynek nr 1127
7.  Markuszka Karolina  Wtorek  11.30 – 12.30  Budynek nr 1351
8.  Drewniak Renata  Wtorek  8.50 – 9.50  Budynek nr 1127
9.  Dziubek Marta  Czwartek  11.30 – 12.30  Budynek nr 1351
10.  Dźwierzyńska Magdalena  Czwartek  9.40 – 10.40  Budynek nr 1127
11.  Dźwierzyńska Monika Czwartek  11.50 – 12.50  Budynek nr 1351
12.  Gardziel Renata  Czwartek  12.00 – 13.00  Budynek nr 1351
13.  Grzybowska-Rogala Magdalena  Wtorek  11.30 – 12.30  Budynek nr 1351
14.  Inglot Józef  Czwartek  11.30 – 12.30  Budynek nr 1351
15.  Kilian Piotr  Poniedziałek  10.35 – 11.35  Budynek nr 1351
16.  Kochmański Marek  Poniedziałek  10.35 – 11.35  Budynek nr 1351
17.  Kotowicz Joanna  Czwartek  13.30 – 14.30  Budynek nr 1351
18.  Krauz-Horodecka Agnieszka  Poniedziałek   8.00 – 9.00  Budynek nr 1351
19.  Krzanowska Katarzyna  Środa

 13.00 - 13:30

 15:10 - 15:40

 Budynek nr 1351
20. ks. Ziajka Rafał

Wtorek 

Środa 

 10.35 – 11.05

 10.35 – 11.05

 Budynek nr 1127

 Budynek nr 1685

21. ks. Stęchły Michał  Czwartek   9.50 – 10.50  Budynek nr 1351
22.  Łątka Iwona

 Wtorek

 Czwartek 

 

12.10 – 12.40

12.15 – 12.45

 Budynek nr 1685

 Budynek nr 1127

23.  Markuszka Andrzej  Czwartek  13.30 – 14.30  Budynek nr 1351
24.  Niemiec Karolina  Środa   9.40 – 10.40  Budynek nr 1351
25.  Nowak Ewa  Wtorek  9.40 – 10.40  Budynek nr 1351
26.  Nowak-Twardowska Eliza  Piątek  13.30 – 14.00  Budynek nr 1351
27.  Olbrycht Renata  Środa  7.10 – 8.10  Budynek nr 1351
28.  Owsiak Elżbieta  Czwartek  9.45 – 10.45  Budynek nr 1685
29.  Rut Renata  Czwartek   7.45 – 8.45  Budynek nr 1685
30.  Sowa Katarzyna  Piątek   11.30 – 12.30  Budynek nr 1351
31.  Studzińska Anna  Środa  10.45 – 11.45  Budynek nr 1685
32.  Szpytma Magdalena  Poniedziałek   11.30 – 12.30  Budynek nr 1127
33.  Węglarska Anna  Poniedziałek  7.30 – 8.00  Budynek nr 1351
34.  Węglarski Marek  Wtorek  13.30 – 14.30  Budynek nr 1351

Back to top