A A A

Kinga Kud i Bartosz Dźwierzyński mistrzami powiatu w szachach indywidualnych.

W sobotnie przedpołudnie dnia 17 marca w SP w Markowej uczniowie wraz z rodzicami rozegrali rodziny turniej tenisa stołowego. Rozrywki podzielone były na dwie kategorie: szkoła podstawowa i gimnazjum. W zawodach udział wzięło 10 par. Przeważali tatusiowie z synami ale dzielnie walczyła również jedyna mama - p. Aneta Gargaś z synem Mirkiem oraz jedyna dziewczynka Alina Dźwierzyńska z tatą Piotrem.

W dniu 15 lutego odbyły się Mistrzostwa SP w tenisie stołowym.

W zawodach tych wzięło udział 32 uczniów.
Zawody rozegrane zostały systemem pucharowym.

8 marca 2018 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wyjechali na narty do Puław Górnych. Tym razem nasza ekipa zwiększyła się do 45 uczniów i 5 nauczycieli. Organizatorem imprezy był jak poprzednio Pan Mirosław Bącal, wspierany przez Pana Dyrektora Andrzeja Markuszkę, Pana Waldemara Hawro oraz Panią Annę Baran i Panią Magdalenę Grzybowską. Mieliśmy ostatnią w tym roku okazję pojeździć na nartach, ponieważ śnieg zaczyna już ustępować miejsca wiośnie. Wyjazd był świetną okazją do poprawienia swoich umiejętności narciarskich, integracji i wspaniałej zabawy na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili do domu w świetnych humorach i już wypatrują przyszłorocznego śniegu.

W dniach 23 i 25 stycznia 2018 r. w Hali Sportowej SP Nr 2 w Łańcucie odbyły się Powiatowe ID w Mini Koszykówce dziewcząt i chłopców o mistrzostwo powiatu łańcuckiego w ramach zgodnie z Kalendarzem Szkolnych Imprez Sportowych.