A A A

W sobotnie przedpołudnie dnia 17 marca w SP w Markowej uczniowie wraz z rodzicami rozegrali rodziny turniej tenisa stołowego. Rozrywki podzielone były na dwie kategorie: szkoła podstawowa i gimnazjum. W zawodach udział wzięło 10 par. Przeważali tatusiowie z synami ale dzielnie walczyła również jedyna mama - p. Aneta Gargaś z synem Mirkiem oraz jedyna dziewczynka Alina Dźwierzyńska z tatą Piotrem.

System rozgrywek polegał na meczach 1:1 rodziców, dzieci oraz deblu rodzić+dziecko. Walka była zacięta, a rodzice i dzieciaki motywowali się wzajemnie.
W kategorii gimnazjum zwyciężyli Artur Madera z tatą Markiem Maderą, którzy od początku typowani byli na faworytów. Natomiast w kategorii szkoła podstawowa I miejsce i puchar otrzymał Bartosz Kilian i Piotr Kilian po zaciętej walce z Aleksandrem i Dawidem Cwynarami.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i upominki. Na zwycięzców czekały piękne puchary ufundowane przez Dyrektora Szkoły Podstawowej. Wszyscy: organizatorzy, dzieciaki i rodzice zgodnie stwierdzili, że było to bardzo miłe sobotnie przedpołudnie z tenisem stołowym.

Wyniki:

Kategoria szkoła podstawowa
I Bartosz Kilian i Piotr Kilian
II Dawid Cwynar i Aleksander Cwynar
III Tomasz Sadleja I Maciej Sadleja
IV Bartłomiej Szylar i Marek Szylar
V Alina Dźwierzyńska i Piotr Dźwierzyński
V Mirek Gargaś i Aneta Gargaś
V Michał Balawejder i Wacław Balawejder

Kategoria gimnazjum
I Artur Madera i Marek Madera
II Szymon Szpytma i Tomasz Szpytma
III Szymon Trojnar i Tadeusz Trojnar

 Film na youtube