A A A
images/galeria/siatka15/20.JPG

W dniu 10 marca br. w Hali Sportowej SP 1 w Żołyni odbył się Finał Powiatu IMS w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn SP ? mistrzowie gmin z powiatu łańcuckiego. Była również nasza reprezentacja. Zawody przebiegały w systemie "każdy z każdym".

images/galeria/tenis2015/1.JPG

    Informujemy, że w dniu 27 lutego (piątek) br. Sali Kolumnowej  SP 1 w Żołyni odbył się Finał Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców z udziałem 12 zespołów, mistrzów gmin z powiatu łańcuckiego.

images/galeria/szachy14/DSCF5702.JPG

Jak co roku 17.10.2014 odbyły się w naszej szkole mistrzostwa szkoły w szachach. Nad przebiegiem zawodów czuwała pani Anna Cieśla. Czwórka najlepszych wzięła udział w zawodach powiatowych, gdzie zajęli drugie miejsce a następnie w zawodach rejonowych w Leżajsku gdzie zajęli szóste miejsce.  Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów oraz obejrzenia mini-galerii zdjęć z tego wydarzenia.

W dniu 16 grudnia 2014 r. w Hali Sportowej SP 2 w Łańcucie odbyły się
Powiatowe IMS w MINI KOSZYKÓWCE chłopców
o mistrzostwo powiatu łańcuckiego.

W zawodach wzięło udział 4 drużyny - mistrzowie gmin, (system ?każdy z każdym?).
Szkołę Podstawową z Markowej reprezentowali:
KLUZ WIKTOR, DŹWIERZYŃSKI BARTOSZ, BACHTA JAN, FLEJSZAR GRZEGORZ, TOMASZEK JAKUB, FAJGER WOJCIECH, RUSINEK ERWIN, SZYLAR GABRIEL, KLUZ JAKUB, HOMA MICHAŁ i BAWOŁ SZCZEPAN.

images/galeria/sztafety14/DSC_0002.JPG

W dniu 8 października 2014 roku (środa) na Stadionie Miejskim w Łańcucie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach IMS i Gimnazjady zgodnie z Kalendarzem Szkolnych Imprez Sportowych.