A A A
  • VIII MIEJSCE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (10x800m) W KATEGORII DZIEWCZĄT  • SKŁAD SZTAFETY:

  • IX MIEJSCE W PÓŁFINAŁACH WOJEWÓDZKICH W PŁYWANIU SZTAFETOWYM
    SKŁAD SZTAFETY:
  • 35 MIEJSCE (NA 92 ZAWODNIKÓW) - TOMASZ NAWOJSKI KL. 6B W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
  • 22 MIEJSCE (NA 66 ZAWODNIKÓW) ? MICHAŁ RUT KL. 3B W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH SZACHOWYCH W KLASACH I-III
  • 45 MIEJSCE (NA 65 UCZESTNIKÓW) ? MARCIN CYRAN KL. 6C W INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTWACH SZACHOWYCH W KLASACH IV-VI
  • 8 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH W MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYNACH POŻARNICZYCH W GRUPIE CHŁOPCÓW

W naszej szkole co roku odbywają się mistrzostwa Szkoły Podstawowej z takich dyscyplin jak: piłka koszykowa, piłka nożna (uczniowie walczą o puchar dyrektora szkoły), szachy, oraz zawody lekkoatletyczne: (rzut piłką palantową, bieg na 60m, bieg na 800m). Nasi uczniowie jeżdżą na zajęcia z pływania na basen w Przeworsku. Opiekunką i organizatorem wyjazdów jest pani Anna Socha.

Wszystkie osiągnięcia sportowe są przeliczane na punkty. Punkty te przyznawane są szkole i na podstawie nich można sklasyfikować miejsce szkoły w powiecie i województwie pod względem sportowym. Nasza szkoła została sklasyfikowana na 84 miejscu na 715 szkół województwie podkarpackim i 3 miejscu na 31 szkół w powiecie łańcuckim z dorobkiem

108 pkt. Uczniowie, którzy startują i reprezentują szkołę są także dobrymi uczniami w szkole.

Opracował: Mirosław Bącal