A A A

Dzięki projektowi pod nazwą „Zielony zakątek” utworzona została piękna pracownia przyrodniczo-ekologiczna. Odbywały się zajęcia przede wszystkim z biologii, ale także geografii w klasach, ponadto dodatkowe zajęcia pozalekcyjne.

Zgodnie ze Strategią Rozwoju Szkoły oraz Europejskim Planem Rozwoju w roku szkolnym 2018/19 nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej biorą udział w projekcie „SP w Markowej – rozwój kadry podstawą rozwoju szkoły i uczniów” finansowanym w ramach programu ERASMUS+.

Wieczorem po zakończeniu roku szkolnego dwie klasy ósme i dwie klasy trzecie gimnazjalne zebrały się wraz z nauczycielami i rodzicami w "Malinowej Werandzie", gdzie odbył się ich pierwszy bal.

Miło nam poinformować, że w naszej szkole realizujemy projekt pod nazwą: „Zielony zakątek”. W miejscu wysłużonej pracowni biologicznej w sali nr 14, powstała nowoczesna, w pełni wyposażona w innowacyjne pomoce dydaktyczne i sprzęt multimedialny, pracownia o nazwie Zielony zakątek.

Nieco wcześniej niż było to planowane odbyło się zakończenie roku szkolnego. 19 czerwca po mszy świętej uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej, by wysłuchać części artystycznej przygotowanej pod kierownictwem Pani Jadwigi Bar z pomocą Pań Marii Małek, Agnieszki Horodeckiej-Krauz oraz Ewy Nowak.