A A A

W sobotę 2 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawie choinkowej. Rodzice zadbali o muzykę i posiłek, zatem można było oddać się szaleństwom. Tradycyjnie już najpierw bawili się młodsi, następnie starsi. Mamy nadzieję, że zabawa się udała.

W środę 30 stycznia nasz kolega-uczeń klasy VIb- Kacper Kilian zaprezentował koleżankom i kolegom z klas IVa i IVb oraz Vb swoją hodowlę królików i świnek morskich.

23 stycznia do naszej szkoły zawitał podróżnik, który chętnym uczniom opowiadał o wyprawie w lasy amazońskie. Jednocześnie prezentował barwne fotografie i przywiezione ze sobą przedmioty. Prezentację urozmaicały zagadki i konkursy. Organizatorką spotkania była Pani Jadwiga Bar.

28 stycznia b. r. w naszej szkole odbył się koncert noworoczny. Pomysłodawcą i organizatorem była p. Katarzyna Sowa. Był to program wokalno-instrumentalny, na który złożyły się znane kolędy, pastorałki oraz piosenki o tematyce świątecznej.

Tuż przed świętami większość klas organizowała spotkania wigilijne, co jest już tradycją w naszej szkole. Z różnych przyczyn klasa 8 b wybrała termin po świętach. W pierwszy poniedziałek stycznia po lekcjach uczniowie wraz z wychowawczynią spędzili wspólnie czas na oglądaniu filmu, rozmowach i przy posiłku. Spotkanie "opłatkowe" minęło w przyjaznej atmosferze.