A A A

W dniu 15.05.2019 r. uczniowie kl. 3b wybrali się na wycieczkę do pobliskiego Łańcuta. Najpierw odwiedzili Miejską Bibliotekę. Przytulna sala i otoczenie książek wprowadziły wszystkich w ciepły klimat. Z dużym zainteresowaniem wzięli udział w warsztatach na podstawie wystawy „Pszczoły” przygotowanej przez Wydawnictwo Dwie Siostry.

13 czerwca w Szkole Filialnej nr 2 odbył się Dzień Sportu. Upalna pogoda sprawiła, że wszystkie gry i zabawy przeprowadzono w sali gimnastycznej. Dzień Sportu zaczął się nietypowo od spotkania z policjantami. Przypomnieli oni podstawowe zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać w czasie wakacji.

W środę 12 czerwca w naszej szkole odbył się coroczny pokaz teledysków. Podczas uroczystości uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie. Mimo uciążliwej, wysokiej temperatury wszyscy świetnie się bawili, a nad wszystkim czuwała nauczycielka muzyki p. Katarzyna Sowa.

Kolejna czerwcowa środa nie była zwyczajnym dniem, ale upłynęła w naszej szkole pod znakiem wybranych krajów europejskich. Każda klasa przygotowała prezentację na temat wylosowanego wcześniej kraju.

5 czerwca pogoda dopisała, lekkie chmurki sunęły po niebie, słoneczko pięknie świeciło, a wiaterek zapewniał przyjemny chłód. W tym dniu nasi uczniowie sprawdzali swoje możliwości w różnych dyscyplinach sportowych. Czego to nie było: biegi, skoki, rzuty, pchnięcia i mnóstwo rywalizacji. Na koniec Rodzice zadbali o ciepły posiłek, który w pełni zasłużony, smakował znakomicie.