A A A

Zapraszamy do udziału w turnieju koszykówki Streetball - Markowa 2018. Poniżej zamieszczamy regulamin turnieju oraz klauzulę informacyjną odnośnie danych osobowych przetwarzanych w związku z przeprowadzeniem imprezy.

Regulamin

Klauzula informacyjna

I stało się! Kolejny rok szkolny przeszedł do historii. 22 czerwca rozpoczęliśmy upragnione wakacje. Można śmiało zanucić: "Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły". Oczywiście dalszy ciąg sobie darujemy, bo to nie o naszych dzieciach.

W środę, tuż przed zakończeniem roku szkolnego nasi nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali podsumowanie osiągnięć sportowych naszych uczniów. Panowie Mirosław Bącal i Piotr Kilian prowadzili rozdanie medali, które wręczał Pan dyrektor Andrzej Markuszka. Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się sukcesami zarówno uczniów jak i nauczycieli. Serdecznie gratulujemy i prosimy o jeszcze.

Co robić w czwartek w szkole, gdy świadectwa już niemal gotowe, tematy zrealizowane, a upał rozleniwia? Receptą jest wyjazd do kina na dobry film.

Dnia 19 czerwca 2018 r. odbyły się w naszej szkole dwa konkursy matematyczne organizowane przez uczniów klas 3 gimnazjum pod nadzorem nauczycieli matematyki Wandy Rybickiej i Renaty Olbrycht.